Společnosti na prodej

Zvolte si ready made společnost, ušetřete peníze i svůj drahocenný čas, který můžete využít mnohem efektivnějším způsobem!

 

Jaké jsou výhody ready made společnosti?

  • ready made je bez historie, závazků a s plně splaceným základním kapitálem
  • ready made je zapsaná v obchodním rejstříku, má již přidělené IČO
  • ready made ihned k prodeji aneb začněte podnikat do 24 hodin
  • rychlé a bezproblémové vyřízení bez čekání a obíhání úřadů
  • bezkonkureční cena ready made a PROFI WEB ZDARMA
  • celá řada doprovodných služeb za výhodné ceny

 

Ready made společnost je již založená obchodní společnost zapsaná v obchodním rejstříku a má kompletně splacený základní kapitál. V případě, že si od nás ready made společnost koupíte, můžete začít podnikat již během několika hodin. Zvolte si ready made společnost, ušetřete peníze i svůj drahocenný čas, který můžete využít efektivnějším způsobem!

Vyberte si z našich ready made společností a vyplňte si online rezervaci. Obratem Vás budeme kontaktovat, domluvíme si detailní informace a termín osobní schůzky. Samotný prodej vyřídíme během následující krátké schůzky. Je to tak jednoduché!

Ready made společnost u nás koupíte za cenově výhodných podmínek, bez skrytých poplatků a jako bonus získáte k ready made společnosti vlastní webové stránky ZCELA ZDARMA, které jsou dnes již pro každou úspěšnou firmu nezbytností. Samozřejmostí je garance bezdlužnosti ready made společnosti, její nulová ekonomická a účetní historie.

Nabízíme tyto typy ready made

 

Jestli máte o některou z výše nabízených ready made společností zájem, obraťte se na nás. Koupit společnost je u nás snadné. Ready made společnost je připravena k okamžitému prodeji za tu nejlepší cenu na českém trhu a s bonusem ve formě PROFI WEBOVÝCH STRÁNEK ZDARMA. Garantujeme konečné ceny bez skrytých poplatků!

 

Založení společnosti sro ...více

Sídlo společnosti v Praze ...více

Zobrazit archiv